Jak zrezygnować z Empik Go: Prosty przewodnik krok po kroku

Czasami zdarza się, że korzystanie z aplikacji czy usług traci swoją atrakcyjność lub nie spełnia naszych oczekiwań. W takiej sytuacji naturalną rzeczą jest chęć zrezygnowania z danego abonamentu. Tak też może być z usługą Empik Go, z której z różnych powodów możemy chcieć zrezygnować. Poniżej znajdziesz prosty przewodnik krok po kroku, jak opuścić Empik Go.

Zrezygnowanie z Empik Go: Jak się za to zabrać?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, empik go jak zrezygnować, to dobrze trafiłeś. Empik Go to usługa, z której nie każdy musi być zadowolony. Czy to ze względu na zmianę zainteresowań, czy z większe zaangażowanie w inną formę spędzania wolnego czasu – czasami po prostu chcielibyśmy się z niej wycofać. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, jak to zrobić.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Empik

W pierwszej kolejnościempik go jak zrezygnować, trzeba się zalogować na swoim koncie na stronie Empik.com. W tym celu należy wejść na stronę empik.com, a następnie w prawym górnym rogu kliknąć na “Zaloguj”. Po wpisaniu swojego adresu e-mail oraz hasła, zatwierdź logowanie.

Krok 2: Wejdź w ustawienia swojego konta i znajdź zakładkę “Moje Konto”

Po zalogowaniu się, kolejnym krokiem w procesie empik go jak zrezygnować, będzie odnalezienie zakładki “Moje Konto”. W tym celu warto zajrzeć w lewy górny róg witryny, gdzie znajduje się ikonka z sylwetką człowieka. Po jej kliknięciu oczom naszym okaze się rozwijane menu, w którym opcją, którą musisz wybrać, jest “Moje Konto”.

Krok 3: Przejdź do “Subskrypcji i płatności”

Kiedy już znajdujemy się na stronie “Moje Konto”, to teraz warto zwrócić uwagę na zakładkę o nazwie “Subskrypcje i płatności”, gdyż jest to miejsce, gdzie będziemy mogli zrezygnować z naszego abonamentu Empik Go. Po kliknięciu w tę zakładkę zostaniemy przeniesieni do sekcji, gdzie są one wyświetlane.

Krok 4: Znajdź Empik Go na liście subskrypcji

Na stronie “Subskrypcje i płatności” możemy znaleźć wszystkie usługi, z których korzystamy, w tym Empik Go. Warto zwrócić uwagę na jej nazwę, gdyż właśnie tutaj będzie możliwość rezygnacji z usługi empik go jak zrezygnować.

Krok 5: Wybierz opcję “Zrezygnuj z subskrypcji”

Jeśli już odnaleźliśmy usługę Empik Go na liście subskrypcji, to kolejnym krokiem będzie kliknięcie w przycisk “Zrezygnuj z subskrypcji” znajdujący się obok niej. W ten sposób zainicjujesz proces rezygnacji z usługi.

Krok 6: Potwierdź swoją decyzję

Ostatnim krokiem empik go jak zrezygnować będzie potwierdzenie decyzji o rezygnacji z usługi Empik Go. Ponieważ nasza rezygnacja będzie skutkować utratą dostępu do subskrybowanych treści oraz niewykorzystanych punktów w programie Empik+, warto się dobrze zastanowić, czy na pewno chcemy zrezygnować z tej usługi. Jeśli jednak jesteśmy pewni swojej decyzji, kliknij “Potwierdź”, aby zakończyć proces.

Teraz już wiesz, empik go jak zrezygnować – wystarczy wykonać powyższe kroki, a będziemy mogli swobodnie zrezygnować z abonamentu Empik Go. Pamiętaj jednak, że warto wcześniej świadomie podjąć decyzję o rezygnacji, gdyż może to spowodować utratę nie tylko dostępu do treści, ale także niewykorzystanych punktów w programie Empik+.

Wycofanie się z Empik Go – krok po kroku

Chcąc zrezygnować z usługi Empik Go, warto postępować zgodnie z następującymi etapami:

  1. Zaloguj się na swoim koncie Empik.com.
  2. Wejdź w ustawienia konta, wybierając zakładkę “Moje Konto”.
  3. Przejdź do sekcji “Subskrypcje i płatności”.
  4. Znajdź Empik Go na liście subskrypcji.
  5. Kliknij opcję “Zrezygnuj z subskrypcji” obok Empik Go.
  6. Potwierdź swoją decyzję o rezygnacji z usługi.

Postępując zgodnie z powyższą instrukcją, można łatwo i szybko zakończyć subskrypcję Empik Go. Należy jednak być pewnym swojego wyboru, gdyż rezygnacja wiąże się z utratą dostępu do treści i niewykorzystanych punktów w programie Empik+.

Polecane atrakcje dla Ciebie:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Ile urządzeń obsługuje Storytel?

Ile urządzeń obsługuje Storytel?

Chyba zgodzimy się, że współczesna technologia pozwala na łatwiejsze korzystanie

Next
Czy na Spotify są audiobooki? Odkrywamy świat słuchowisk na popularnej platformie muzycznej

Czy na Spotify są audiobooki? Odkrywamy świat słuchowisk na popularnej platformie muzycznej

Audiobooki zyskują coraz więcej popularności jako wygodna i praktyczna forma

You May Also Like