Nowoczesne kuchnie

Współpracowaliśmy z największym producentem luksusowych mebli kuchennych

Klient: Witt

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Strona internetowa

Wstęp

Witt jest liderem na rynku luksusowych mebli kuchennych w Europie. Swoje produkty dostarcza również do Stanów Zjednoczonych. Przed nami stało wyzwanie stworzenia nowoczesnej strony internetowej, której zadaniem byłoby budowanie rozpoznawalności marki oraz zwrócenie uwagi projektantów wnętrz na całym świecie.

Proces projektowania

Prócz responsywności, która jest podstawową funkcjonalnością każdej strony internetowej założyliśmy, że witryna będzie reprezentowała wysoki poziom pod względem designu. Zadbaliśmy o to aby zrobić dobre pierwsze wrażenie na użytkowniku odwiedzającm stronę. Mając na uwadze projektantów wnętrz, wiedzieliśmy, że duże zdjęcia przykują ich uwagę. Nasz projekt dopełniły fantastycznej jakości fotografie i wizualizacje pomieszczeń.

Rezultaty

Zaprojektowana i wdrożona strona internetowa dla firmy witt spełnia wszystkie postawione założenia. Wykorzystaliśmy prosty, elegencki font wraz z nowoczesnym układem typografii. Idealnie zachowaliśmy równowagę pomiędzy treścią a pozostałą zawartością. Na stronie głównej umieściliśmy slider, który prezentuje wszystkie zalety luksusowych mebli. Nie zapominając o użytkownikach mniejszych urządzeń, sprawiliśmy, że strona dopasowuje się do wszystkich ekranów. Współpraca z witt jest dla nas dużym wyróżnieniem.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę