Wózki dziecięce tworzone z miłością

Stworzyliśmy stronę internetową dla polskiego dystrybutora marki Tutis

Klient: Tutis Polska

Wersja online: tutispolska.pl

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Strona internetowa

Wstęp

Tutis jest jedym z nawiększych producentów wózków dziecięcych na Litwie. Produkty tej marki można spotkać nie tylko na ulicach Litwy, ale także Włoch, Rosji czy całej Uni Europejskiej. Z racji szybkiego rozwoju polskiego odziału marki Tutis, zlecono nam stworzenie strony internetowej, która byłaby zgodna z identyfikacją wizualną firmy.

Etap projektowania

Gdy rozpoczynaliśmy pracę nad projektem strony internetowej, nasi projektanci mieli wiele pomysłów i koncepcji. Strona internetowa miała pełnić rolę katalogu produktowego, gdyż sprzedaż produktów prowadzona jest stacjonarnie. Uznaliśmy, że kolorami przewodnimi bedą odcienie, którymi często posługuje się marka, zarówno w social mediach jak i przy elementach wózków. Aby całość prezentowała się jeszcze lepiej wybraliśmy prosty i czytelny font - Open Sans. Wysokiej jakości zdjęcia i materiały nadały stronie ekskluzywności oraz elegancji.

Skupienie uwagi na produkcie

Wózki marki Tutis słyną z niepowtarzalnego, modnego stylu oraz są zaawansowane technologicznie. Aby podkreślić ich jakość i zwrocić uwagę odbiorcy na produkcie stworzyliśmy specjalną podstronę prezentującą pojedynczy wózek. Przyszła mama w prosty sposób może wybrać z listy kolor wózka, obejrzeć zdjęcia i przeczytać najważniejsze informacje o danym modelu.

Efekty

Nowa strona internetowa, pełnąca rolę katalogu produktowego daje możlwość przedstawienia szerokiej oferty. Nasze działania miały na celu zwiększenia ilość osób zainteresowanych kupnem, został przygotowany w podejściu Responsive Web Design i jest w pełni dostępny na wszystkich telefonach, tabletach oraz komputerach.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę