Dla ludzi kochających swój dom

Zmieniliśmy stronę internetową lidera rynku meblowego w regionie

Klient: Stollido

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Strona www

Wstęp

Salon Stollido na powierzchni 13 tys. m2, oferuje meble od ponad 100 producentów. Przed nami stało wyzwanie stworzenie strony internetowej, która pełniłaby rolę katalogu produkowego. Użytkownik mógłby wyszukiwać interesujące go meble, które przypisane są do różnych kategorii. Jest to szczególne założenie, gdyż produktów w bazie danych jest kilka tysięcy.

Wszystko w jednym miejscu

Do tej pory klient posiadał dwa osobne serwisy dotyczące oferty meblowej w dwóch różnych miastach. Postanowiliśmy je połączyć w spójną platformę. Dzięki zastosowanym filtrom, użytkownik w intuicyjny sposób może przejrzeć ofertę w dwóch miastach bez potrzeby zmieniania strony.

Efekty

Nowa strona internetowa, pełnąca rolę katalogu produktowego daje możlwość przedstawienia szerokiej oferty meblowej. Dzięki temu ilość osób zainteresowanych kupnem wzrośnie, co w przyszłości wygeneruje przychody. Postawiliśmy na prosty styl z dużą ilością przestrzeni. Odbiorca nie czuje się na stronie zagubiony pomimo ogromnej ilości informacji i przedmiotów jakie się tam znajdują.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę