Rozwój wizerunku branży medycznej

Stworzyliśmy portal dla eksperów

Klient: Skymed+

Wersja online: skymed.pl

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Strona www

Wstęp

Skymed to pierwsza w Polsce firma PR dbająca o wizerunek branży medycznej. Swoje usługi oferują firmom i placówkom medycznym w całym kraju. Celem projektu, który został nam zlecony było stworzenie strony internetowej, która reprezentowałaby agencję PR’ową w sposób profesjonalny i godny zaufania. Klientowi zależało na nowoczesnym i inowacyjnym wyglądzie.

Proces twórczy

PR w dziedzinie medycyny jest innowacyjną gałęzią public relations w Polsce, dlatego my także musieliśmy być innowacyjni. Nie mogliśmy porówniać naszych działań z działaniami konkurencji, ponieważ ta nie istnieje. Zdecydowaliśmy się na odważne kolory w niecodzienej kombinacji. Wykorzystując wiedzę z zakresu UI /UX oraz znając najnowsze trendy zaprojektowaliśmy stronę główną oraz podstrony z treścią. Zaproponowaliśmy ciekawe menu z branżową ikonografią, które przyciągają uwagę odbiorcy. Przemyślanie wykorzystana nieregularna siatka strony dodawała jej profesjonalizmu i nowoczesności.

Efekty

Naszym celem było połączenie wymagań klienta z naszą wizją nowczesnej strony internetowej. W tym przypadku chcieliśmy idealnie zbalansować typografię ze zdjęciami i ikonami. Zaimplementowana witryna spełnia postawione założenia a pełna responsywność zapewnia komfort przeglądania jej na dowolnym urządzeniu: telefonie, laptopie czy monitorze komputera.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę