Szybki transfer na lotnisko?

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu systemów dla wypożyczalni !

Klient: Rent-It

Wersja online: rentit.pl

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Landing page, Identyfikacja wizualna firmy

Wstęp

Wypożyczalnia samochodów osobowych, busów oraz dostawczych Rent IT na polskim rynku działa stosunkowo od niedawna. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która miałaby budować rozpoznawalność marki oraz pozyskać nowego klienta. Ponadto zlecono nam stworzenie całego brandingu firmy: logotypu, papieru firmowego, wizytówek, teczek na dokumenty oraz kopert.

Logo

Logo Rent-IT tworzą dwa główne elementy - jest to sygnet oraz logotyp. Dzięki swojej kolorystyce i formie zapewniają wizualną odrębność oraz unikalność. Głównym zamysłem logo jest czytelność w odbiorze oraz łatwość w zapamiętaniu nazwy na pojazdach dostawczych i osobowych, które są ciąlge w ruchu.

Efekty

Nasz klient uzyskał nowoczesy landing page, który docenią jego klienci. Wykorzystany kolor czarny idealnie kontrastuje z czerwienią, sprawia wrażenie, że firma jest profesjonalna i godna zaufania. Zastosowana platforma wyposażona jest w moduł wynajmowania samochodu. W trzech prostych krokach użytkownik wysyła zapytanie o dostępność danego pojazdu w określonym terminie i otrzymuje wiadomość zwrotną.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę