Greckie wakacje

Kompleksowo ulepszyliśmy portal jednego z najwięszych biur podróży

Klient: Mouzenidis Travel

Wersja online: mouzenidis.pl

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Serwis internetowy dla biura podróży

Wstęp

Celem klienta była całkowita zmiana strony www. Strona jest jednym ze źródeł pozyskiwania klienta, w ramach której użytkownik ma możliwość zakupu wycieczki online. Jednak klienci biura w dużej mierze korzystają z kanałów offline, takich jak są telefony i stacjonarne biura obsługi. Głównym założeniem projektu jest zwiększenie skuteczności kanału online poprzez odświeżenie wyglądu strony internetowej i wprowadzeniu funkcjonalności ułatwiających rezerwacje wyjazów.

Analiza

Przed rozpoczęciem projektowania nasz zespół wykorzystał narzędzia, które pozwoliły na analizę wymagań klienta. Zapoznaliśmy się briefem i ograniczeniami technicznymi. Aby dokładnie zrozumieć biznes klienta, podczas projektowania poszczególnych elementów, konsultowaliśmy się z przedstawcielami Mouzenidis Travel. Drugi zespół przeprowadził audyt użyteczności aktualnej strony internetowej. Wiedzieliśmy co należało zmienić i jakie błędy wyeliminować. Zależało nam na stworzeniu prostego i nowoczesnego projektu z intuicyjnym interfejsem.

Efekt końcowy

Do wyzwania podeszliśmy bardzo ambitnie. W znaczącym stopniu zmodyfikowaliśmy proces rezerwacji wycieczki przez klienta. Zrozumiały interfejs pozwala na znalezienie najpotrzebniejszych informacji na stronie. Zaprojektowaliśmy ponad 20 widoków, w których wskład wchodzi m.in lista hoteli z danej miejscowości, pojedyncza oferta hotelowa, artykuł,galeria zdjęć, efektywna wyszukiwarka. Ponieważ celem bylo zwiększenie skuteczności strony, każdą ofertę wycieczki można wydrukować oraz udostępnić w social mediach. Ułatwia to komunikację ze społecznością - zarówno tą w Internecie jak i po za nim.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę