Siła komunikacji w nowoczesnym wydaniu

Klient: MadeInPR

Wersja online: madeinpr.pl

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Kompleksowy Rebranding, Strona www

Wstęp

Dotychczasowa witryna oraz identyfikacja wizualna firmy nie reprezentowała odpowiednio wysokiego poziomu. Klient zwrócił się do nas z prośbą o zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej, która wyróżniałaby przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Po konsultacjach i analizie, wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepszym krokiem jest stworzenie pełnego rebrandingu firmy.

Pomysł na rebranding

Agencja PR powinna się wyróżniać. Żółty kolor jest jak taksówka w Nowym Jorku - widoczna z daleka. Ponadto barwa ta kojarzy się z energią, pozytywnym nastawieniem do życia i chęcią działania. W naszym założeniu logotyp oraz wizerunek powinien być nowoczesny, rozpoznawalny i łatwy w zapamiętaniu. Pozostałe elementy identyfikacji wizualnej będą eleganckie, minimalistyczne. Odbiorca potraktuje całośc wizerunku jako profesjonalny i ekspercki.

Efekt końcowy

Stworzyliśmy stronę internetową przyciągającą uwagę klientów. Zadbaliśmy o poprawne wyświetlanie się zawartości na każdym urządzeniu: telefonie, tablecie, laptopie czy monitorze komputera. Odbiorca od pierwszych chwil, wie czym zajmuje się MadeinPR i rozumie sposób poruszania się po witrynie. Dzięki wykorzystanej wiedzy w zakresie UX, jesteśmy pewni, że strona doskonale spełni swoją rolę.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę