Programowanie

Tworzymy nowoczesne systemy, które przyciągną uwagę klientów do Twojego biznesu. Programujemy aplikacje zwiększające zyski przedsiębiorstw. Wypracowana przez lata organizacja pracy pozwala nam kierować się intuicją, wizją i oryginalnością działań.

Strony WWW

Projektujemy, tworzymy, testujemy i wdrażamy serwisy Internetowe, które spełniają strategiczne potrzeby biznesowe Twojej firmy. Tu nie ma miejsca na “Nie da się”.

E-commerce

Stworzyliśmy system sklepowy, który spełnia kryteria najbardziej wymagającego klienta. Proponujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do Twojego biznesu.

Mobilne

Masz pomysł na aplikację? Znamy się na projektowaniu interfejsów, programowaniu i wdrażaniu twoich wizji. Dzięki podejściu B2B wiemy jak osiągać postawione cele.

Dedykowane

Potrzebujesz zupełnie innego, nowego rozwiązania? Dedykowane systemy to nasza specjalność, a projekty informatyczne są dla nas codziennością.

Nasze rozwiązania


Strony www

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

Sprawiamy, że Twój klient pozna Cię od najlepszej strony. Nasze projekty zawsze spełniają realizowane cele, zarówno biznesowe jak i wizerunkowe.


E-commerce

Sklepy, które zarabiają

Nasz autorski system oferuje bezpieczne i w pełni funkcjonalne rozwiązania dla branży sprzedażowej. Dostosujemy sklep do twoich potrzeb.

Demo Sklepu

Aplikacje mobilne

Odpowiadamy na potrzeby rynku!

Tworzymy aplikacje mobilne zarówno pod platformę iOS jak i Android. Porozmawiaj z naszymi ekspertami i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Współpracujemy

Say hello to us

Skontaktuj się z nami


#CEO & Founder

Miłosz Miszewski

+48 502 383 053

#CTO

Piotr Koffer

+48 605 654 329

#AccountManager

Kamil Sztyler

+48 505 048 295

#Siedziba

Warszawa, Polska

ul. Branickiego 20/125

#Oddział

Częstochowa

ul. Kiedrzyńska 8

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę