Wypożycz samochód on-line

System wynajmu krótkoterminowego

Klient: CarBe

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: System wynajmu krótkoterminowego pojazdów, Logotyp, Identyfikacja wizualna

Wstęp

Aby zapewnić wygodę wynajmu pojazdów swoim klilentom, CarBe zgłosiło się do nas. W założeniach projektowych, prócz prostej rezerwacji samochodu znajdowały się takie określenia jak nowoczesny system, płatność przez Internet czy kompleksowa wyszukiwarka. Gdy CarBe zleciło nam projekt, byli początkującym start-upem bez identyfikacji wizualnej firmy. Prócz systemu postanowiliśmy stworzyć logotyp z księgą znaku oraz cały pakiet tożsamości marki.

Logo

Logo CarBe tworzy ciąg znaków układający się w nazwę firmy, w którym “A” został wpisany w symbol drogi. Wizualnie osiągneliśmy motyw podróży samochodowej oraz dynamiki. Litera “A” wizualnie ma zadanie zaciekawienia odbiorcy swoją prostotą oraz czytelnością.

Realizacja

System oparliśmy na dedykowanym rozwiązaniu. Dzięki temu mieliśmy pełną elastyczność w doborze i tworzeniu nowych funkcjonaloności. Użytkownik może z łatwością przeglądać dostępne w systemie samochody ipełną specyfikacje pojedynczego auta. Intuicyjny formularz wynajmu pojazdu umożlwia sprawdzenie dostępności wybranego modelu oraz jego wynajem. Aby ułatwić rezerwacje wprowadziliśmy system płatności. Klilent może zapłacić za wynajem on-line kartą kredytową czy przelewem.

Każdy użytkownik ma możlwiość założenia konta w systemie oraz zalogowania się na to konto. Po dokonaniu rezerwacji, użytkownik ma w nią pełny wgląd w swoim profilu. Firma otrzymuje powiadomienie o każdym dokonanym wyjamie.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę