Nie przestawaj się uśmiechać

Bogate kompedium wiedzy o implantologii

Klient: Centra Amerykańskiej Implantologii w Polsce

Wersja online: amerykanskaimplantologia.pl

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Strona www, Logo, Papier firmowy, wizytówki

Wstęp

Centra Amerykańskiej Implantologii to pierwszy w Polsce projekt skupiający w jednym miejscu najlepsze w kraju kliniki stomatologiczne. Klient zlecił nam wykonanie strony internetowej oraz logo, papier firmowy i wizytówki. Głównym celem projektu, było stworzenie serwisu, który edukowałby Polaków w zakresie zabiegów implantologicznych.

Logotyp

Pierwszym krokiem było opracowanie koncepcji logotypu. Brief, który otrzymaliśmy wyrażał jasno, że kreacja powina kojarzyć się z Ameryką, była nowoczesna i elegancka. Docelowo, znak miał narzucać styl i kolorystykę strony internetowej, którą tworzyliśmy w następnym etapie. Stworzyliśmy orła, który jest symbolem Stanów Zjednoczonych. Przedstawiliśmy go w minimalistycznej i przemyślanej formie.

Edukujący serwis internetowy

Przekazanie eksperckiej wiedzy w przystępny dla odbiorcy sposób było dla nas wyzwaniem. Umożliwiliśmy specjalistom i lekarzom dodawanie artykułów, zdjęć i przede wszystkim filmów. Dodawane treści podzieliliśmy na dwie kategorie: “przed zabiegiem” i “po zabiegu”. Dzięki temu zarówno przyszly jak i aktualny pacjent mógł wyszukać przydatne, ważne informacje. Bardzo ważną funkcjonalnością jest możliwość dodawania zdjeć ‘przed i po’ oraz silnik wyszukiwania gabinetów stomatologicznych.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę