Raport odpowiedzialnego biznesu

Koncepcja dla Banku Zachodniego WBK

Klient: Bank Zachodni WBK

Pełna prezentacja: Behance

Zakres prac: Portal z elementami grywalizacji

Raport odpowiedzialneog bizensu

Każdego roku BZWBK podejmuje wiele inicjatyw związanych m.in z edukacją, społeczeństwem, środowiskiem czy innowacją. Coroczny raport odpowiedzialnego biznesu obejmuje analizę praktyk banku, wpływ działań na społeczność i gospodarkę oraz istotne tematy, które należało zraportować.

Grywalizacja

Głownym pomysłem naszego teamu było wykorzystanie #hashtagów. Dzięki temu mogliśmy przekazać dużą ilość informacji w prosty i łatwy do zapamiętania sposób. Elementem grywalności są w.w hashtagi. Użytkownik musi w nie klikać aby zdobywać punkty. Punkty są reprezentacją pieniędzy jakie BZWBK przekaże na cele dobroczyne.

Efekt końcowy

Każda ze swtorzonych podstron jest rezultatem długich godzin poświęconych na research, analizę danych i audyty UX/UI. W naszym projekcie wykorzystaliśmy kolory firmy, jakimi są czerwień, zieleń oraz biel. Kolorem kontrastowym naturalnie stała się czerń i została użyta do wszystkich tekstów na stronie. Aby przybliżyć użytkownikom naszą koncepcję raportu, przygotowaliśmy animację w postaci wideo.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę