BMW Motorrad

Dzięki nam jeszcze prościej umówisz się na jazdę próbną

Klient: BWM

Wersja online: testuj.bmw-motorrad.pl

Zakres prac: Strona internetowa

Wstęp

BMW Motorrad jest niemiecką marką produkującą motocykle. Głównym celem marki jest wyprodukowanie 200.000 motocykli do roku 2020. Aby wesprzeć ten cel, zlecono nam stworzenie landing page’a, który nakłaniałby użytkowników na rezerwację jazdy testowej u wybranego z listy dealera.

Remarketing

Korzystając z danych udostępnianych przez Pixel Facebooka oraz Google Ads zorganizowaliśmy kampanię remarketingową. Założenie było jedno: Użytkownicy, którzy klikneli w reklamę mieli w prosty sposób zarejestrować się na jazdę próbną. Prosty formularz posiada trzy kroki: należy wybrać model, dealera i podać dane.

Identyfikacja wizualna firmy

Marka BMW posiada ściśle określone wytyczne związane z projektowaniem poszczególnym elementów. Dla przykłau biel jest podstawowym kolorem według identyfikacji wizualnej tej firmy. Współpracujemy z wszystkimi dealerami marki BMW w Polsce i wiemy jak ważne są te wytyczne. Nasze realizacje tworzone są z pełnym zachowaniem BMW Corporate Identity.

Rezultaty

W porównaniu do poprzedniej wersji strony, skróciliśmy kroki, które użytkownik musiał przebyć aby umówić się na jazdę próbną. Dzięki prostemu oraz intuicyjnemu interfejsowi, zaprojektowanemu zgodnie z zasadami User Experience odbiorca wie jak poruszać się po stronie. Przeprowadzone testy użyteczności na stronie potwierdziły, że klient nie straci orientacji i trafi do miejsca, którym jest zainteresowany.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz porozmawiać? Napisz do nas

explore more

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadzyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Powrót na stronę